ارسال رزومه


با ارسال رزومه به آکادمی تخصصی مدیریت منابع انسانی

ارغوان مریدی

شغلی متناسب با مهارت و تخصصص تان بیابید!

ارغوان مریدی مدیر منابع انسانی

نحوه ارسال رزومه کاری

یکی از دیگر از  خدماتی که توسط تیم آکادمی ارغوان مریدی  متخصص و مدیر منابع انسانی ارائه می شود استخدام با ارسال رزومه می باشد. یکی از دغدغه های اصلی کارجویان این می باشد که بعد از ارسال رزومه به شرکت ها و سازمان های مختلف شغلی متناسب با تخصص شان پیدا نمی کنند و یا اصلا رزومه ی آنها بررسی نمی شود و به این دلایل روند یافتن شغل آنها بسیار طولانی می شود. اما آکادمی این مشکل را برای کارجویان به بهترین شکل برطرف کرده است. شما کارجوی عزیز اگر به دنبال شغلی مناسب هستید تنها کافی است فرم رزومه که در انتهای صفحه قرار دارد را با اطلاعات درست پر کنید و برای آکادمی ارسال نمایید. در کوتاه ترین زمان به درخواست شما رسیدگی می شود و با شما تماس گرفته خواهد شد.

روش بررسی رزومه

اگر در رابطه با روش استخدام با ارسال رزومه کاری کنجکاو شده اید باید خدمت شما عزیزان عرض کنم که در آکادمی تیمی متخصص مشغول بررسی رزومه ها   هستند.  افراد این تیم فرم رزومه کاری ارسالی توسط کارجویان را با دقت بررسی کرده و آنها را طبقه بندی می کنند. سپس طبق تعاملی که با تیم درخواست جذب و استخدام نیروی متخصص دارند این اطلاعات را با هم به اشتراک گداشته و با همکاری یکدیگر فرد متناسب با درخواست های نیروی متخصصی که دارند یافته و برای بررسی دقیق تر جلسه ی مصاحبه را با کارجوی فیکس می کنند و اگر بقیه مراحل ارزیابی به خوبی پیش برود کارجو را به سازمان مربوطه معرفی خواهند کرد و در مسیر استخدام در کنار او خواهند بود.

در مدیریت پرسنل و کسب و کارتان به چالش خورده اید؟
همین حالا درخواست مشاوره تان را ثبت کنید.
ثیت درخواست مشاوره
به دنبال نیروی متخصص هستی؟
این مسئولیت را به متخصصین آکادمی ارغوان مریدی بسپارید تا بهترین پرسنل را به شما معرفی کنند.
درخواست نیروی متخصص

پشتیبانی

پشتییانی شامل افرادی می شود که  متخصصین آکادمی شغلی مناسب با رزومه کاری شان یافته و  از تمامی مراحل با موفقیت عبور کرده باشند و قرار به شروع همکاری داشته باشند. تیم آکادمی  در این مسیر شما را همراهی خواهند کرد و در کنار شما هستند تا شما  خود را با محیط و همکاران جدیدتان وفق دهید و اگر در این روند مشکلی برای شما به وجود آمد می توانید از متخصصین آکادمی مشاوره  کمک گرفته و آن را به بهترین شکل برطرف نمایید. 

زمان رسیدگی به ارسال فرم رزومه

با توجه به تعداد زیاد رزومه های ارسال شده  به آکادمی،  مسئولین این بخش با داشتن یک یرنامه ریزی دقیق، روزانه به آنها رسیدگی کرده و آنها را در الویت کار خود قرار می دهند. آنها با برنامه ریزی دقیق تمامی رزومه ها را  با توجه به زمان دریافت شان بررسی کرده تا اگر شغل و جایگاهی مناسب با تخصص آنها در میان درخواست نیروی کسب و کارها وجود داشت مراحل بعدی استخدام که مصاحبه مهم ترین بخش آن می باشد را انجام دهند و  شخص مورد نظر را به  کسب و کار مربوطه معرفی نمایند.

هزینه استخدام

اگر مدتها است که به دنبال کار میگردید و شغلی مناسب با تخصص تان پیدا نکردید! اگر از ارسال رزومه به شرکت های مختلف خسته شده اید و آنها حتی زحمت بررسی رزومه تان را به خود نداده اند! اگر از وعده وعیدهای شرکت های مختلف خسته شده اید و هر شغلی که پیدا می کنید از شما فراتر از وظایفتان کار می خواهند و یا شما را در بخش نا مرتبط با تخصص تان به کار می گیرند.  اگر تمام نمونه رزومه کاری و فرم رزومه را بررسی کرده اید تا بهترین و کامل ترین رزومه را داشته باشبد و هنوز به نتیجه ای نرسیده اید! کافی است با ارسال رزومه  به آکادمی ارغوان مریدی به این ذغدغه های پابان دهید.  متخصصین آکادمی با بررسی رزومه کاری شما و  تخصص تان در کوتاه ترین زمان شغل مناسب تان را پیدا خواهند کرد. مهم تر از همه اگر در مسیر کار به چالشی برخورد کردید می توانید از خدمات  مشاوره منابع انسانی آکادمی کمک  بگیرید. به همین دلیل هزینه کزدن برای چنین موردی قطعا ارزشمند است و می توانید  هزینه نهایی را از متخصصین آکادمی دقیقا پیگیری کنید.

رزومه ساز آنلاین

چطور می‌تونم کمکتون کنم؟
×
سیما سرحدی Whatsapp chat