مشاوره منابع انسانی


با آکادمی تخصصی مشاوره منابع انسانی

ارغوان مریدی

محیط کاری شاد با پرسنل وفادار  داشته باشید.

انواع مشاوره

مشاوره حضوری

مدیران منابع انسانی و کسب و کار سازمان های مختلف  درصورت نیاز میتوانند بعد از یک جلسه مشاوره آنلاین برای بررسی دقیق مشکلات مدیریتی خود جلسه یا جلساتی را به صورت حضوری در  آکادمی ارغوان مریدی مشاوره بگیرند. اگر شما هم تمایل به مشاوره حضوری دارید در ابتدا می بایست درخواست تان را ثیت نمایید  تا جلسه ای آنلاین با متخصصین آکادمی داشته باشید تا پس از مطرح کردن  مشکل تان در مجموعه کاریتان از متخصصین تقاضای تعیبن مشاوره حضوری را مطرح کنید تا آنها تایمب برای شما تنظیم کنند.

مشاوره آنلاین

مدیران منابع انسانی و کسب کار ممکن است در طول سال با مشکلات و چالش های متفاوتی در محیط کار یا پرسنل شان داشته باشند و یا در جذب نیروی جدید و اخراج برخی از آنها معضل داشته باشند و برای رفع این مشکلات نیاز به بک متخصص مشاوره منابع انسانی داشته باشند تا در این مسائل آنها را راهنمایی کرده و راهکار درست در اختیارشان قراردهد. حتی در بسیاری مواقع نیاز به یک کوچ در حوزه  مدیریت منابع  انسانی شان احساس می کنند. اکادمی ارغوان مریدی این فرصت را در اختیار شما مدیران قرار داده و شما می توانید با ثبت درخواست مشاوره جلسه ای برای مشاوره فیکس کنید. با توجه به مشغله ی کاری مدبران مجموعه امکان برگزاری جلسات به صورت آنلابن را محیا کرده است و شما می توانید تمام جلسات مشاوره تان را به صورت آنلاین انجام دهید.

اسلاید قبلی
اسلاید بعدی

مخاطبین مشاوره

مدیران کسب و کار

مدیران منابع انسانی که در جذب نیروی متخصص مشکل دارند.

مدیرانی که پرسنل با عملکرد ضعیفی دارند.

مدیران کسب و کاری که حس می کنند انگیزه ی پرسنلشان کاهش یافته است.

 مدیرانی  که در همسو کردن نیروها با محیط کاری ضعف دارند.

همچنین مدیرانی که نسبت به وفاداری پرسنلشان شک دارند.

مدیران کسب و کار و منابع انسانی که در رویارویی با چالش ها نمی توانند تصمیم درستی بگیرند.

محیط های کاری که فضای خشک و غیر صمیمی بر آنها حکم فرماست.

کارجویان

کارجویانی که در پیدا کردن شغل متناسب با تخصصشان ضعف دارند.

کارجویانی که نمی توانند رزومه خوبی یرای خود آماده کنند.

متتضاضیان کاری که پس از یافتن شغل نمی توانند در محیط کاری حدید مدت زیادی دوام بیاورند.

کسانی که از به موقعیت شغلی خود راضی نیستند.

کارجویانی که با داشتن رزومه قوی و تخصص بالا نمی توانند خودشان را به خوبی پرزنت کنند.

پرسنلی که در برقراری ارتباط با همکارانشان ضعف دارند.

پرسنل و کارجویانی که در انگیزه ی کاری خود را ار دست داده اند.0

قیمت مشاوره منابع انسانی

هزینه مشاوره مدیر منابع انسانی در آکادمی ارغوان مریدی مبلغ مشخصی ندارد. قیمت اصلی مشاوره پس از اولین جلسه مشاوره و مشخص شدن  مشکلی که برای حل آن نیاز به مشاوره  پیدا کردید تعیین می شود.

آکادمی  برای مدیران کسب و کار نیم ساعت مشاوره رایگان در نظر گرفته است و در این تایم می توانید با نحوه ی مشاوره ی تیم آکادمی آشنا شوید. 

اگر شما هم برای حل مشکلات سازمانی، مدیریت پرسنل، ایجاد انگیزه و بالا بردن انگیزه ی پرسنلتان به راهنمایی یک متخصص در این حوزه نیاز دارید همین حالا درخواست مشاوره تان را ثبت کنید تیم  مشاوره ای اکادمی 

در اولین فرصت با شما تماس خواهند گرفت و اولین تایم را برای شما فیکس خواهند کرد.

به دنبال نیروی متخصص هستی؟
این مسئولیت را به متخصصین آکادمی ارغوان مریدی بسپار ید تا بهترین پرسنل را به شما معرفی کنند.
درخواست نبروی متخصص
هرجا رزومه میفرستی کار خوب پیدا نمی کنی؟
اینکه نگرانی نداره؛ همین الان رزومه ات را برای آکادمی ارغوان مریدی ارسال کن.
ارسال رزومه کاری

فرم ثبت درخواست مشاوره

اطلاعات فردی(ضروری)

مشاوره منابع انسانی

مشاوره منابع انسانی یکی از مهم ترین وظایف متخصص و   مدیر منابع انسانی به شمار می رود. کمک گرفتن از  یک مشاور منابع انسانی در کسب و کار شما یسیار حیاتی است  تا چشم‌انداز فکری کارمندان‌تان را ارتقاء دهید و برای ایجاد رابطه‌ای بهتر و سالم‌تر میان آن‌ها  آموزش‌های درون سازمانی را پیاده‌سازی کرده و فرهنگ سازمانی برند خود را بسازید. منابع انسانی و کارمندان شما مهمترین سرمایه کسب و کار شما هستند و از طرفی زمان پول است!

 

وظایف مشاوره مدیریت منابع انسانی

 

از اصلی‌ترین اهداف مشاوره منابع انسانی، کمک به استخدام نیروی متخصص و مناسب، تسهیل روند آهسته‌ی فرآیند استخدام و کاهش هزینه‌های مربوط به جابه‌جایی کارکنان است.  مشاور منابع انسانی به شما کمک می‌کند تا در انجام مصاحبه‌هایی که پتانسیل‌ کارمندان را برجسته می‌کند موفق عمل کنید.

مشاور منابع انسانی می‌تواند به طراحی کسب و کار شما نیز کمک کند و نظرسنجی‌های تعاملی را به راه اندازد. این به شما کمک می‌کند تا زمینه‌های اثربخشی و بهبود را در مجموعه‌ی خود درک کنید و باعث ایجاد تعامل طولانی مدت بین کارمندان و نرخ حفظ آن‌ها شوید.

یک مشاور منابع انسانی می‌تواند کاملا هوشمندانه به فرآیندهای به‌روز  مدیریت پرسنل دسترسی پیدا کند. فرآیندهایی مانند ارزیابی عملکرد و زمان حضور و غیاب کارمندان، تفویض اختیار و شرح وظایف نویسی، سیستم حقوق و دستمزد، طراحی آموزش‌های سازمانی و ارتقاء سطح پرسنل و بسیاری دیگر از موارد درون سازمانی را شامل می شود.

برنامه‌های آموزشی بهتر برای کارکنان فعلی و جدید و ترکیب آن‌ها با برنامه‌های آموزشی مدرن و سنتی همچنین می‌تواند به کارمندان شما کمک کند تا در ارتباطات خود موفق و در کارشان باانگیزه باقی بمانند. چراکه کارمندان شما مهم‌ترین دارایی سازمان شما هستند و وفاداری آن‌ها به شما امری ضروری‌ست. 

بنابراین به جای تمرکز بر مسائل و مشکلات جزئی اداری با صرف زمان و انرژی بر رشد کسب و کار خود می‌توانید به بهره‌وری کارمندان و گسترش  کسب و کار خود در آینده بهتر فکر کنید. مشاوره منابع انسانی استرس‌های مربوط به مجموعه و سازمان‌ شما را کاهش می‌دهد، تمام موانع جزئی را برطرف می‌کند و در نهایت به شما این امکان را می‌دهد تا بیشتر  بر رشد کسب و کار خود تمرکز کنید. 

آکادمی ارغوان مریدی در زمینه جذب و استخدام نیز فعالیت  می کند. این مجموعه بخشی با عنوان استخدام با ارسال رزومه  کاری مخصوصا کارجویان عزیز طراحی کرده است و این فرصت را در اختیار آنها قرار داده تا رزومه کاریشان را به مجموعه ارسال کنند. متخصصین مجموعه آنها را با دقت بررسی و شغلی می کنند تا جایگاهی مناسب با تخصص و مهارتشان یافته و آنها را به محیط کاری  جدید معرفی می نمایند و در تمامی مراحل جذی و استخدام در کنار آنها خواهند بود.

چطور می‌تونم کمکتون کنم؟
×
سیما سرحدی Whatsapp chat