جذب و استخدام نیروی متخصص


با آکادمی تخصصی مدیریت منابع انسانی

ارغوان مریدی

 متخصص ترین نیروها  را جذب سازمان خود کنید!

ارغوان مریدی مدیر منابع انسانی

فرآیند جذب و استخدام نیروی متخصص

یکی از تخصصی ترین خدماتی که در آکادمی ارغوان مریدی مدیریت منابع انسانی انجام می شود جذب و استخدام نیروی متخصص می باشد. مدیران کسب وکار می توانند با پرکردن فرم  درخواست  نیروی متخصص که در انتهای همین صفحه قرار دارد  درخواست شان را ثبت کنند. تنها کافی است شماره تماس، نوع کسب و کار و نیرو با تخصص مورد نیازتان را در فرم وارد کنید. متخصصین آکادمی نیروی مورد نیازتان را بادر نظر گرفتن تخصصی که مد نظرتان می باشد را به شما معرفی می نماید و در طول مسیر مصاحبه، جذب و شروع همکاری در کنار شما می باشد.

روش گزینش نیروی انسانی متخصص

آکادمی مدیریت منایع انسانی ارغوان مریدی دارای بانک  قوی رزومه ای است و بخشی مختص به استخدام با ارسال رزومه در سایت در نظر گرفته است تا کارجوبان رزومه شان را برای آکادمی ارسال نمایند.  مسئولین بخش رسیدگی به درخواست جذب نیرو، نیاز شما را کاملا مورد ارزیابی قرار داده و پس از آن به بررسی رزومه ها می پردازند تا فردی مناسب با میزان مهارت لازم و تخصص مورد نیاز کسب و کار شما بیابند و به شما معرفی نمایند. با توجه به حس مسئولیت افرادی که در این بخش مشغول به فعالیت هستند این فرآیند را با دقت و نهایت حساسیت انجام میشود تا افراد در بخش مرتبط با مهارتشان به کار گرفته شود تا عملکرد سازمان شما را بهبود ببخشند و از طرفی پرسنل تان از جایگاه شغلی خود رضایت کافی داشته باشند.

در مدیریت پرسنل و کسب وکارتان به چالش خورده اید؟
همین حالا درخواست مشاوره تان را ثبت کنید.
ثبت درخواست مشاوره
هرجا رزومه میفرستی کار خوب پیدا نمی کنی؟
اینکه نگرانی نداره؛ همین الان رزومه ات را برای آکادمی ارغوان مریدی ارسال کن.
ارسال رزومه کاری

مدت پشتیبانی

یکی از مهم ترین ویژگی های درخواست نیروی متخصص به آکادمی این می باشد که پس از معرفی نیرو به شما تا مدت ها پشتیبانی دارند و پیگیر نیرویی که در اختیار سازمان شما قرار داده اند، هستند و در صورت بروز هر گونه مشکل، ناسازگاری و هماهنگ نبودن با سازمان به عنوان  مشاوره منابع انسانی  به  حل مشکلات و تعارضات کمک کرده تا هماهنگی کامل بین نیرو ی جدید، مدیر و  محیط کار برقرار شود. در این صورت مدیران و  پرسنل با یکدیگر بهترین رابطه کاری را داشته و انگیزه لازم در پرسنل شما به وجود می آید و به سازمان شما وفادار خواهند بود و بهترین کارایی را نیز خواهند داشت که باعث رشد و ارتقای کسب و کارتان خواهد شد.

زمان رسیدگی به درخواست استخدام جدید

با توجه به تعداد زیاد درخواستی که برای جذب  و استخدام نیروی متخصص به آکادمی ارسال می شود مسئولین این بخش با داشتن یک یرنامه ریزی دقیق روزانه به درخواست ها رسیدگی کرده و آنها در الویت کار خود قرار می دهند. آنها با  الویت بندی به درخواست ها با توجه به زمان دریافت شان به آنها رسیدگی کرده و با بررسی رزومه ها نیروی مورد نیاز سازمان تان را یافته و در ابتدا با آنها مصاحبه کرده و در صورت تایید شدن آن را یه سازمان شما معرفی می کنند. 

هزینه جذب و استخدام نیروی متخصص

اگر رشد کسب و کارتان برای شما از اهمیت بالایی برخوردار می باشد باید در انتخاب پرسنلتان بسیار دقت کنید تا افراد متخصص و دارای مهارت را پیدا کرده و از آن ها در بخش مرتبط با مهارتشان به استفاده کنید. در این صورت هم کسب و کارتان با رشد و ترقی مواجه خواهد شد و هم محیط کاری شاد با پرسنل وفادار و با انگیزه در اختیار خواهید داشت که به دلیل رضایتی که از کار و جایگاه خود دارند تمام انرژی خود را در کار گذاشته و بهترین عملکرد را در سازمان تان خواهند داشت. با توحه به تمام این مزایا و مدت زمانی که تیم آکادمی برای یافتن  نیروی متخصص و پشتیبانی بعد از جذب آن به سازمان تان می گذارند و نتیجه ی مثبتی که شما در کسب کارتان شاهد خواهید بود هر چقدر برای آن هزینه کنید ارزش دارد. ولی توجه داشته باشید که آکادمی ارغوان مریدی از این لحاظ نیز به فکر مدیران بوده و با دریافت هزینه ی بسیار کم تر از نتیجه ای که در کسب کار شما خواهد گذاشت، بهترین پرسنل را در اختیارتان می گذارند.

فرم ثبت درخواست نیروی متخصص

نام(ضروری)
چطور می‌تونم کمکتون کنم؟
×
سیما سرحدی Whatsapp chat