زمان ویدیو 2:48
نوشتن نظر کلیک کنید

شخصیت شناسی با متد دیسک

شخصیت شناسی با متد دیسک برای بهبود روابط سازمانی و ارتباط بین مدیران و کارمندان طراحی شده است، اما از این مدل استفاده‌های زیادی در حوزه روانشناسی و بهبود روابط خانوادگی و همچنین روابط بین معلمان و شاگردان و در کل، ارتباط موثر قابل استفاده است.

 

با گذراندن یک دوره آموزشی شخصیت شناسی با متد دیسک و انجام تست ارزیابی شخصیتی، برای برقراری ارتباط موثرتر با دیگران یک قدم جلوتر هستید. این دوره به شما کمک خواهد کرد تا مشتریان بالقوه را شناسایی و محصول یا خدمات خود را به بهترین شکل ممکن به آن‌ها معرفی و ارائه کنید. همین امر موجب چند برابر شدن درآمد شما خواهد شد. اگر مدیر هستید قادر خواهید بود کارجویان متخصص و ماهر را شناخته و در حفظ آن‌ها با توجه به ابعاد شخصیتی هریک موفق عمل کنید. همچنین این دوره می‌تواند برای کارجویان و کارمندان به خصوص مشاغلی که با افراد سروکار دارند مانند کارشناسان فروش، می‌تواند بسیار مفید و موثر باشد. نتایج و ارزیابی شما در این دوره، بینش‌ها و استراتژی‌های عالی را برای درک بهتر سبک رفتاری و ارتباطی شما ارائه می‌دهد و به کارگیری هر یک از این تکنیک‌ها برای تنظیم و اصلاح رفتار شما بسیار ضروری است.

پس از گذراندن آموزش شخصیت شناسی با متد دیسک می‌توانید بینش عمیق‌تری در مورد نحوه‌ی استفاده از مدل دیسک به‌دست آورید، یاد می‌گیرید که چگونه کلمات و رفتار خود را تنظیم و اصلاح کنید و سریع‌تر و واضح‌تر توسط دیگران درک و شنیده شوید.

مدل DISC نقشه‌ای برای درک رفتار دیگران است. اما برای استفاده‌ی کامل از آن، نه تنها باید از سبک رفتاری DISC خود، بلکه باید از سبک DISC افراد اطراف خود نیز آگاهی داشته باشید و نحوه‌ی استفاده از این آگاهی را برای تنظیم ارتباطات خود به‌کار بگیرید. مدل DISC تنها زمانی واقعاً مؤثر است که بدانید چگونه ارتباط خود را با سبک شخص دیگری تطبیق دهید. به همین دلیل این مجموعه ویدیویی را با استفاده از روش DISC برای بهبود سبک ارتباطی شما تولید کردیم.

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!

استخدام در ۵ دقیقه!

مدیران کسب و کار معمولا در 5 دقیقه‌ی ابتدای مصاحبه‌ی شغلی تصمیم می گیرند که کارجو را استخدام کنند...

بیشتر بخوانید
آموزش رزومه نویسی

آموزش رزومه

آموزش رزومه مهم‌ترین قدم برای به دست آوردن یک موقعیت شغلی خوب است. به دنبال شغل جدید هستید؟ یا...

بیشتر بخوانید
نکات طلایی وفاداری پرسنل

وفاداری کارمندان

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها...

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چطور می‌تونم کمکتون کنم؟
×
سیما سرحدی Whatsapp chat