زمان ویدیو 1:00
نوشتن نظر کلیک کنید

وفاداری کارمندان

برای بهبود وفاداری کارمندان در محل کار، باید این را بدانید که احساس کارمند شما به شدت در بهره‌وری شرکت شما تأثیر می‌گذارد. بنابراین، چه در حال استخدام کارمندان جدید در شرکت باشید و چه در حال کاهش و جابجایی کارمندان، اولویت دادن به وفاداری کارمندان یک عامل کلیدی است.

با این وجود، برای شرکت‌ها همسویی با خواسته ها و نیازهای نسل جدید کارمندان هم بسیار چالش برانگیز است.

بر اساس یک نظرسنجی جهانی که در خصوص نگرش افراد به مزایای کاری انجام می‌شود، بین دسامبر 2021 تا ژانویه 2022، 53 درصد از کارکنان را نشان می‌دهد که فعالانه به دنبال فرصت‌های شغلی جدید یا به عبارتی در معرض خطر ترک شغل‌شان هستند.

این نشان می‌دهد که مبارزه اصلی کسب و کارها برای استخدام نیروهای متخصص تازه و جدید نیست، بلکه برای حفظ و مشارکت کارمندان است.

با این حال، جای نگرانی نیست. یک برنامه مشخص برای وفاداری کارمندان می‌تواند آنان را بیشتر در سازمان نگه دارد.

برای موفقیت و رسیدن به اهداف سازمانی، کارمندان باید نسبت به کارشان تعهد و وفاداری داشته باشند. در دنیای تکنولوژی امروز، زمان پول است و همه به دنبال راه‌هایی برای صرفه جویی در زمان و بهره‌وری بیشتر هستیم. در چنین شرایطی، اگر فکر می‌کنید که درگیر و خوشحال نگه داشتن کارمندان راحت‌تر از همیشه است، سخت در اشتباه هستید.

با این حال، برای حل این مشکل و حفظ نیروی کار خود و همچنین ایجاد انگیزه در آن‌ها‌، این نکات ضروری را برای بهبود وفاداری کارمندان بررسی کنید.

 

وفاداری کارمندان به چه معناست؟

وفاداری کارمندان به احساساتی اطلاق می‌شود که پرسنل را به کارفرمایان فعلی خود پیوند می‌دهد و آنها را از جستجوی برای شغل و مزایای شغلی بهتر، در جای دیگر باز می‌دارد.

کارمندان وفادار 100% خود را می‌دهند و خود را وقف موفقیت شرکت می‌کنند. آنها تلاش خود را برای رسیدن به اهداف سازمانی به کار می‌گیرند. علاوه بر این، آنها به دنبال فرصت‌های شغلی جایگزین و بهتر نیستند زیرا قصد دارند در سازمان باقی بمانند.

برای توسعه هر سازمانی، کارکنان دارایی و سرمایه ارزشمندی به شمار می‌روند. هزینه‌های استخدام، آموزش، حقوق و مزایا، همه و همه سرمایه‌گذاری قابل توجهی را نشان می‌دهد. و کارکنان وفادار در محل کار می‌توانند عملیات روزانه یک سازمان را به شکل قابل توجهی بهبود بخشند. همچنین شرکت شما تاثیر مثبتی از آنها خواهد دید.

 

پست های مرتبط

مطالعه این پست ها رو از دست ندین!

استخدام در ۵ دقیقه!

مدیران کسب و کار معمولا در ۵ دقیقه‌ی ابتدای مصاحبه‌ی شغلی تصمیم می گیرند که کارجو را استخدام کنند یا خیر. با استفاده از تکنیک‌های گفته شده در این ویدیو در ۵ دقیقه استخدام شوید!

بیشتر بخوانید
آموزش رزومه نویسی

آموزش رزومه

آموزش رزومه مهم‌ترین قدم برای به دست آوردن یک موقعیت شغلی خوب است. به دنبال شغل جدید هستید؟ یا شاید…

بیشتر بخوانید
شخصیت شناسی با متد دیسک

شخصیت شناسی با متد دیسک

آموزش شخصیت شناسی پول ساز با متد دیسک برای بهبود روابط سازمانی و ارتباط بین مدیران و کارمندان طراحی شده است، اما از این مدل استفاده‌های زیادی در حوزه روانشناسی و بهبود روابط خانوادگی و همچنین روابط بین معلمان و شاگردان و در کل، ارتباط موثر قابل استفاده است.

بیشتر بخوانید

نظرات

سوالات و نظراتتون رو با ما به اشتراک بذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چطور می‌تونم کمکتون کنم؟
×